LabView Fan Group

Budynek E-1 Sala 107

Dni Aktywności Studenckiej

Dodano 14/10/2013

W dniu 10 października 2013 Studenckie Koło Naukowe LabVIEW Fan Group z Katedry Metrologii Elektronicznej i Fotonicznej, uczestniczyło w Dniach Aktywności Studenckiej.

Już po raz drugi nasze koło miało możliwość zaprezentowanie swojej działalności w bud. C – 13. Tym razem przedstawiliśmy kilka projektów technicznych, wykonanych na mikrokontrolerze ARDUINO. Dodatkowo zorganizowaliśmy konkurs z nagrodami. Na ścianie naszego stoiska został umieszczony kod blokowy napisany w LabVIEW. Studenci mieli za zadanie odgadnąć końcowe rozwiązanie programu oraz jego potencjalny błąd podczas kompilacji.

Do naszego stanowiska podchodzili studenci zainteresowani szkoleniem do certyfikacji CLAD oraz możliwością wstąpienia do naszej organizacji. Miejmy nadzieję, że spotkamy się razem z wami na kolejnej edycji Dni Aktywności Studenckiej!