LabView Fan Group
aplikuj!

Spotkania koła w semestrze zimowym 2019/20 w każdy wtorek o 18.00. Serdecznie zapraszamy!

budynek E-1, s. 107

Już po DASie

Dodano 16/03/2014

Czwartkowe Dni Aktywności Studenckiej, następujące bezpośrednio po Akademickich Targach Pracy, miały na celu przede wszystkim zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli najważniejszych kół naukowych i organizacji studenckich Politechniki Wrocławskiej; na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć LabVIEW Fan Group. Przydzielone nam stoisko znajdowało się na pierwszym piętrze budynku C-13.

Odwiedzający nas przechodnie mieli okazję między innymi porozmawiać na temat naszej działalności i idei programowania graficznego, zobaczyć w akcji robota kroczącego z klocków Lego Mindstorms oraz wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania był zestaw atrakcyjnych gadżetów z logo LVFG i National Instruments. Na skrzynki e-mailowe zwycięzców zostały już wysłane maile. Gratulujemy!

Wśród wielu pytań szczególnie często przewijały się te o kurs przygotowujący do egzaminu CLAD w tym semestrze; o uruchomieniu go będziemy oczywiście informować na bieżąco! Przypominamy też, że bezpłatne zdawanie egzaminu będzie możliwe na kwietniowych Mistrzostwach Polski Programistów LabVIEW. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej www.mistrzostwa-labview.pl.

Zachęcamy również do przejrzenia informatora o podmiotach studenckich PWr.

© 2011-2020 LabVIEW Fan Group