LabView Fan Group
aplikuj!

Trwa rejestracja na MPPLV 2018! Zarejestruj się już dziś! Etap Online: 26.10.2018

www.mistrzostwa-labview.pl/rejestracja

Podsumowanie XXII edycji Dni Aktywności Studenckiej

Dodano 20/11/2015

Dni Aktywności Studenckiej, organizowane przez Fundację MANUS i Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej, to cykliczne wydarzenie mające na celu prezentację Organizacji Studenckich oraz ich osiągnieć. Ostania, XXII edycja odbyła
się dnia 22.X.2015 w budynku C-13 (serowcu). Oczywiście nie mogło tam zabraknąć SKN LabVIEW Fan Group!

Podczas październikowej wystawy skupiliśmy się głównie na dwóch aktualnie realizowanych projektach, opierających się na współpracy środowiska programistycznego LabVIEW ze sprzętem - zarówno tym powszechnie dostępnym, jak i bardziej specjalistycznym. Są to między innymi:

Podczas targów przeprowadzony został interaktywny QUIZ z nagrodami. Dotyczył on wiedzy o LabVIEW z zakresu egzaminu CLAD.

Oczywiście DAS to także czas, w którym ambitni studenci szukają swojego miejsca wśród aktywnych. Nie inaczej było w tym roku! Zainteresowanie naszym stanowiskiem było ogromne, a w szeregi LVFG wstąpiło 10 nowych członków. Jest nam niezwykle miło z tego powodu.

Wszystkim, który odwiedzili nasze stanowisko serdecznie dziękujemy za zainteresowanie oraz serdecznie zapraszamy na spotkania koła.

© 2011-2018 LabVIEW Fan Group