LabView Fan Group
aplikuj!

Trwa rejestracja na MPPLV 2018! Zarejestruj się już dziś! Etap Online: 26.10.2018

www.mistrzostwa-labview.pl/rejestracja

Wyniki eliminacji do Olimpiady Studenckiej Mistrzostw Polski Programistów LabVIEW 2014

Dodano 01/04/2014

Na Olimpiadę Studencką zarejestrowało się 74 uczestników z czego 59 wzięło udział w Etapie Online. Ostatecznie nadesłano 38 zestawów rozwiązań.

Podczas eliminacji należało rozwiązać 6 zadań, z których łącznie można było zdobyć 21 punktów. Nikomu jednak nie udało się zdobyć maksymalnej liczby punktów.

Poniżej prezentujemy alfabetycznie posegregowaną listę 20 osób, które przeszły eliminacje do Olimpiady Studenckiej i zakwalifikowały się do finału, który odbędzie się 26 kwietnia we Wrocławiu.

Kamil Bukowczyk
Monika Zakrzewska
Szymon Zelewski

Wszystkim finalistom gratulujemy!